O Nas

interrailpass.pl to oddział firmy Polrail Service zajmujący się ekskluzywnie sprzedażą karnetów kolejowych Interrail w Polsce. Założony w 2019 r. z myślą o potrzebach polskich podróżników, portal umożliwia łatwy, szybki i bezpieczny zakup biletów Interrail online. Oferujemy także kompendium wiedzy o biletach Interrail w języku polskim, możliwość dostosowania biletu do własnych potrzeb, darmową dostawę przesyłką kurierska oraz liczne formy płatności w złotówkach.

Polrail istnieje już od ponad 20 lat i jest wiodącym serwisem w dziedzinie planowania podróży koleją po Polsce i Europie Środkowej. Pan Jeffrey Dobek, Amerykanin polskiego pochodzenia i wieloletni miłośnik kolejnictwa, założył Polrail w USA w 1995 r. jako portal informacyjny poświęcony polskiej kolei adresowany do odbiorców zagranicznych; był to pierwszy tego typu serwis w języku angielskim.

Poza wielką ilością informacji o polskich pociągach pierwotny Polrail zawierał także rady i informacje praktyczne na temat podróżowania koleją po Polsce. Wiedza tego typu była wtedy rzadkością a podróże kolejowe po Polsce wielką egzotyka dla obcokrajowców. Portal cieszył się wielkim sukcesem i co tydzień Jeffrey odpowiadał na dziesiątki pytań dotyczących podróży polskimi pociągami. Kilka lat później, Pan Dobek przeprowadził się do Polski i w lutym 2006 r. zarejestrował w kraju działalność gospodarczą pod nazwą Polrail Service.

Ważnym momentem w historii firmy był rok 2012, kiedy to Polrail Service został autoryzowanym agentem niemieckich kolei Deutche Bahn. Rok później, wieloletnie doświadczenie w dziedzinie podróży kolejowych pozwoliło zdobyć pierwsze miejsca pośród agentów DB w Polsce. Dzisiaj, firma z siedzibą w Bydgoszczy, zatrudnia 10 osób, obsługuje ponad 25,000 klientów rocznie i jest autoryzowanym agentem niemal wszystkich przedsiębiorstw kolejowych świata.

Dane rejestrowe

Polrail Service
Jeffrey Dobek
ul. Królowej Jadwigi 1/3
85-231 Bydgoszcz
Polska

NIP: 953-240-77-41
REGON: 340134987
Wpis w EDG UM w Bydgoszczy: nr 96619, data: 01.02.2006

Serwis internetowy interrailpass.pl jest niezależną prezentacją internetową obsługiwaną przez Polrail Service i w żaden sposób nie jest powiązany z Grupą Eurail.

Koszyk