Interrail Pass – Swoboda podróżowania po Europie

Interrail Pass pozwoli Tobie zwiedzić wszystko, co Europa ma do zaoferowania. Wybierz Interrail Global Pass, aby na jednym bilecie zobaczyć niemal cały kontynent lub zdecyduj się na Interrail One Country Pass, aby podróżować po wybranym kraju.

Bilet Interrail Pass składa się z okładki biletu, zawierającej część Travel Report oraz samego biletu, którego pod żadnym warunkiem nie należy wyjmować z okładki.

Poza biletem i okładką biletu konieczne jest również posiadanie ważnego paszportu lub dowód osobisty. Upoważnia do podróżowania wszystkimi kolejami państwowymi oraz statkami lub promami firm żeglugowych wymienionymi na okładce biletu oraz innymi przewoźnikami, dostępnymi przez aplikację Interrail Planner App (wersja dla systemów Android oraz iOS).

Interrail Pass zawiera w sobie wyłącznie opłaty za bilety. W wielu pociągach międzynarodowych, nocnych czy kolei dużej prędkości potrzebna jest dodatkowa rezerwacja. Składając zamówienie prosimy podać jak najwięcej szczegółów podróży. Dzięki temu będziemy w stanie przygotować wszystkie wymagane rezerwacje i wysłać je w jednej przesyłce.

Korzyści płynące z posiadania biletu

Posiadaczom biletu przysługuje wiele atrakcyjnych zniżek na promy/statki, wejściówki do muzeów czy noclegi w hotelach.

Posiadacze biletu Flexi Pass mogą korzystać z bezpłatnego przejazdu tylko w dniu napisanym na bilecie, natomiast z ulgowych przejazdów w całym okresie ważności biletu. Bilet Continuous Pass daje możliwość nieograniczonej liczby połączeń podczas trwania ważności biletu.

Koszyk