Poznaj Interrail 🛤️

Interrail to najlepsze rozwiązanie dla tych którzy cenią swobodę i wolność podróżowania. Bilet został wprowadzony w roku 1972, na 50 rocznicę urodzin International Railway Union (Międzynarodowa Unia Kolejowa), żeby przybliżyć młodzież europejską i umożliwić jej tanie podróże przez Europę pociągami wszystkich narodowych sieci kolejowych. W latach 70 liczba użytkowników Interrail wynosiła tylko 10,000 osób.

Dzisiaj, Interrail to ponad 280,000 pasażerów rocznie, 33 krajów członkowskich i blisko 40 przewoźników kolejowych i promowych.

Dzięki ofercie Interrail będziesz bezproblemowo poruszać się po 33 krajach Europy: możesz wyruszyć z Polski do Niemiec, krajów Beneluksu aż po Turcję, Irlandię, czy Skandynawię. Marzysz o podróży życia? Chcesz odkryć wielokulturowe bogactwo Europy i poznać mieszkańców innych państw? Wykup bilet Interrail i ruszaj w drogę: sam zdecyduj, kiedy i gdzie chcesz pojechać. Interrail daje Ci szansę dotarcia nie tylko do dużych miast, ale również w mniej oczywiste miejsca. Co więcej, dotrzesz także do miejsc gdzie kończy się ląd: przeprawy promowe są darmowe lub zniżkowe w krajach objętych zasięgiem Interrail. Przekraczanie granic nigdy nie było tak proste!

Koszyk